LOUČSKÁ KOTLINA - MISTROVSTVÍ MORAVY V MOTOKROSU

21. duben 2009 | 19.41 | rubrika: SPORT

motokrosmotokrosmotokrosmotokrosmotokrosmotokrosZa krásného počasí  se v neděli 19.4. 2009 uskutečnil v Dlouhé Loučce další závod  mistrovství Moravy v motokrosu. Do startovní listiny se přihlásil rekordní počet 165 závodníků, takže bylo nezbytné jet kvalifikace. Trať bylo nutné kvůli prašnosti neustále kropit, na této činnosti se kromě pořadatelů podíleli i místní hasiči. Proto se také o půl hodiny zpozdil start první jízdy třídy MX 2 . Závody proběhly velmi dramaticky, protože o celkových výsledcích se rozhodovalo v hlavních kubaturách až v posledních kolech. Kategorii MX 2  vyhrál Michal Mádr ( Yamaha ) z oddílu SMS motokros Morava, na druhém místě se umístil Pučálka z oddílu KRTZ racing Znojmo a třetí skončil Rudolf Lhotský ( Honda ) z oddílu SMS motokros Morava. V hlavním závodě OPEN zvítězil Petr Stloukal ( Yamaha ) z týmu SMS motokros Morava, druhý skončil Špičák z oddílu Brumla racing team a na třetím místě se umístil Marek z oddílu Cerman racing team. Smůlu v této kategorii měl jeden z favoritů Jiří Bittner ( KTM SX 450 F ) z týmu SMS Morava, kterého hned v prvním kole druhé jízdy zradila motorka. Na Loučské kotlině se také odjely závody veteránů. V kategorii veteránů licence B a C  bylo pořadí 1. Hájíček  z týmu SMS motokros Morava, 2. Šindelář, 3. Lang

žádné komentáře | přidat komentář

Mistrovství Moravy v motokrosu

18. duben 2009 | 12.45 | rubrika: SPORT

Prostřednictvím svého blogu bych chtěl pozvat všechny příznivce motosportu k nám do Dlouhé Loučky (na Olomoucku asi 10 km od Uničova)..Zítra, to je v neděli 19. dubna 2009, se na Loučské kotlině koná závod - MISTROVSTVÍ MORAVY V MOTOKROSU. MORAVSKÁ VLAJKAZačátek tréninku je plánován od 8,oo hodin a samotný mistrovský závod potom od 12,30 hodin. Všichni milovníci hřmících motorů jsou srdečně zváni na toto klání nejlepších moravských motokrosařů.

MORAVSKÁ TOUR

26. leden 2009 | 20.38 | rubrika: SPORT

Klání výškařu v Třinci a Hustopečích mělo vysokou sportovní úroveň. Mezi ženami vyhrála v součtu obou závodů naše výškařka Iva Straková, když v Třinci skončila na druhém místě a na Hustopečské laťce byla třetí výkonem 195 cm. Suverénkou Hustopečské laťky byla německá výškařka Friedrichová, která překonala laťku ve výšce 200 cm.Mezi muži jasně dominoval Rus Ivan Uchov , který vyhrál jak v Třinci,

komentáře (1) | přidat komentář | hodnocení 0.00 (0x) | přečteno: 54x

Mistrovství světa dračích lodí

16. srpen 2008 | 09.59 | rubrika: SPORT

Skvělého úspěchu dosáhli moravští sportovci začátkem srpna na světovém šampionátu dračích lodí v Malajsii. Tým zastupující Moravu - Moravian Dragons v závodech na 2000 m a na 200 m zvítězil a získal tituly mistrů světa, když za sebou nechal dalších 84 posádek! V závodě na 500 m obsadili Moravané druhé místo a získali tak stříbro. Hoši děkujem za vynikající reprezentaci a zviditelnění naší Moravy v dalekém zahraničí!