Novoroční setkání moravských patriotů na Bradle

3. leden 2012 | 16.14 |

Stalo se již tradicí, že vždy na Nový rok se moravští patrioti vydávají na skalnatý vrchol hory Bradlo (600 m n. m.). Společně zde slavíme příchod Nového roku a přejeme si vzájemně mnoho štěstí, životních úspěchů a především pevné zdraví. Ne jinak tomu bylo i letos. Výstup k vrcholu této pověstmi opředené hoře patřil díky klouzavému a ušlapanému sněhu k těm náročnějším. Příroda nám bohužel letos nenabídla výhledy do okolní krajiny, a to díky husté mlze, která dokonale zakryla na severu kopce Jeseníků i protilehlou hanáckou rovinu. BradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradlo

Na vrchol Bradla vystoupilo přes ne právě ideální podmínky několik stovek lidí, z nichž mnozí projevili svůj patriotismus k naší zemi Moravě. Někteří patrioti se dokonce nechali vyfotografovat u naší moravské vlajky, která zde už od časného rána hrdě vlála. Je potěšitelné, že moravská zástava lidi přitahuje a zajímá, přičemž někteří ji na Bradle viděli vůbec poprvé.

Na cestě od Nové Hradečné k vrcholu Bradla nás také potěšily nově instalované dřevořezby zvířat. U rozcestí pod Bradlem na nás čekal dokonce čert i s vidlemi. 

Krásně jsme zahájili nový rok 2012. Za rok určitě přijďte mezi nás. Už včil se těším na další přátelské setkání.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře