Článek Co si o nás Moravanech myslí Češi

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Co si o nás Moravanech myslí Češi

19. 08. 2009 - 20:58

flegmatik: tak to namistrovanci nemyslí vážně moravský člověk jest člověk v pořádku vážící si přírody tak by mě zajímalo co by byli bez nás v 9.století století čechy byli miniaturní stát, až se posleze co se k nám připojily začali roztahovat! Nevím co to znamená ty jejich nárory, ale člověk moravský jen nechlastá nebo jak to řekli morávaci si váží přírody a jejich pokladů. Nevím jaké právo mají takto nás pomluvat, ale za to si moraváci o češích tedy hlavně o přažákách myslijů, že to sú na mitrovanci a to je jak vydím pravda mají přijet k nám na moravu a podívat jak to tady chodí a potom teprve soudit.

---
flegmatik.pise.cz

20. 08. 2009 - 12:54

olina: Mezi Váma a těmito českými pisateli nevidím žádný rozdíl.
Jste úplně stejní.
Vy ''Moraváci'' dokážete Moravě dělat jenom ostudu.

20. 08. 2009 - 13:36

priroda: Prosím napište něco konkrétního,v čem děláme podle Vás ostudu? Jinak si myslím,že Moraváci neudělali nic, za co by se měli stydět! My Moravané požadujeme jen to, co Češi mají automaticky. Chceme si svoji zemi Moravu spravovat sami, tak jak to dělali naši předci po více než 1000 let! Chceme pro Moravu zemskou samosprávu jaká je běžná ve všech vyspělých demokratických zemích Evropy!

---
priroda.svetu.cz

27. 08. 2009 - 10:59

svet*: to je špatný - všichni jsme z Český republiky a nemáme si co vyčítat !

---
svet.svetu.cz

27. 08. 2009 - 18:58

priroda: Ano všichni jsme z České republiky, ale ne všichni jsme Češi! Kdyby ČR byla právním státem, tak by dnes Morava měla zemskou samosprávu a Moravané by byli uznáni jako státotvorný národ vedle Čechů!Bohužel jsme svědky likvidace moravské identity,zemských tradic a kultury!

---
priroda.svetu.cz