Novoroční výstup na Bradlo

2. leden 2010 | 16.23 |

Jako každý rok, tak i letos se 1. ledna turisté z Uničova, Nové Hradečné, Libiny, Dlouhé Loučky a ze širokého okolí  setkali na hoře Bradlo ( 600 m n.m.) ,BradloBradloBradlo aby si navzájem popřáli " vše nejlepší , pevné zdraví a štěstí v roce 2010.

Já s mojí ženou Danielou jako pořadatelé tohoto setkání přátel přírody a turistiky  stoupáme na Bradlo ještě za tmy a tak jsme stihli vystoupit na vrcholovou skálu Bradla, abychom mohli pozorovat východ slunce.

Mnoho lidí od účasti odradilo počasí, které v údolí pod horou panovalo, ale ti, kteří se mlhou nenechali odradit, byli na vrcholové skále odměněni pohledem na krásné panorama jesenických kopců, které vystupovaly z oceánu mlhy. 

Někteří lidé byli také překvapeni tím, že na vrcholu hory zavlála naša moravská vlajka. Někteří lidé ji měli vůbec poprvé možnost spatřit  a její vyvěšení přijímali všichni velmi pozitivně a často i s emocemi.

Na vrchol Bradla dorazilo asi 352 turistů. Mezi lidmi byla dobrá a veselá nálada, akorát té slivovice tekloBradloBradloBradloBradloBradloBradloBradlo trochu víc než bylo potřeba, takže sestup byl opravdu náročný.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (1x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře